KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8895517
nr 889 5517
Gösta Bjelkebo
(1904-1974), Sverige
Pastell, Bjelkebo. kvinna med slöja, signerad, 42x34
Gösta Bjelkebo, svensk bildkonstnär född 1904, död 1974 .
måndag 21 april 2014
kl 20:44:32
Gösta Bjelkebo
Läs mer om Gösta Bjelkebo